Elektroniczne odświeżacze powietrza

Elektroniczny odświeżacz powietrza zadba o przyjemną atmosferę, nawet  w największej sali konferencyjnej. Możesz wybierać z wielu waraintów ciekawych zapachów. Odświeżacz świetnie się sprawdzi zarówno w toalecie, szatni czy recepcji.  Wystarczy dostosować urządzenie do Twoich potrzeb.

 

Najczęściej sprzedawane

Strona 1 z 1 - 6 pozycji razem

   
 • OURFRESH – odświeżacz z czujnikiem światła Nowość Kod : 030001
  OURFRESH – odświeżacz z czujnikiem światła
  Produkt chwilowo niedostępny

  Męczy Cię niekończąca się wymiana sprayowych odświeżaczy oraz mokre, klejące plamy na podłodze? Wybierz OurFresh, który łączy w sobie funkcjonalność i nowoczesny design.

  Mowa o odświeżaczu powietrza, który działa tylko przy włączonym świetle. OurFresh nie potrzebuje aromatycznych olejków, żelu ani innych zapachowych środków. Wystarczy jedna bateria „C“ oraz bezpieczny, aromatyczny wkład marki FrePro.


  50 zł bez VAT
  60,50 zł
 • OUR FRESH – wymienny wkład zapachowy do odświeżacza OurFresh Kod : 030004
  OUR FRESH – wymienny wkład zapachowy do odświeżacza OurFresh
  Produkt dostępny

  Ulubieńcy wśród wkładów zapachowych. Ekologiczne wkłady do odświeżacza powietrza z czujnikiem światła OurFresh, są wykonane z zapachowego tworzywa, które ma wiele zalet.


  42 zł bez VAT
  50,82 zł
 • easy fresh 2 0 pristroj Kod : 010209
  EASY FRESH 2.0 - Elektroniczny odświeżacz
  Produkt dostępny

  Do niedawna mogłeś tylko śnić o odświeżaczu, który będzie utrzymywał przyjemny klimat i nieustannie roztaczał przyjemny zapach. Od dziś możesz go mieć! Elektroniczny  odświeżacz powietrza Easy Fresh 2.0 jest już dostępny.


  29,99 zł bez VAT
  36,29 zł
     
 • my fresh tea lily zluty Kod : 010004
  MY FRESH – wymienny wkład zapachowy do odświeżacza MyFresh
  Produkt dostępny

  Najlepsze wkłady zapachowe do odświeżacza powietrza z czujnikiem ruchu MyFresh. Ekologiczny wkład wykonany z zapachowego tworzywa, które ma wiele zalet.

  36,71 zł (–1 %)
  29,99 zł bez VAT
  36,29 zł
 •  
 • my fresh pristroj Kod : 010001
  MYFRESH PERSONAL AIR FRESHENER – odświeżacz z detektorem ruchu
  Produkt chwilowo niedostępny

  Jeśli szukasz praktycznego odświeżacza powietrza do swojego mieszkania, bez obaw sięgnij po elektroniczny odświeżacz powietrza MyFresh. Łączy w sobie funkcjonalność i nowoczesny design.


  29,99 zł bez VAT
  36,29 zł
 • EASY FRESH KRYT bílý Kod : 010202
  EASY FRESH 2.0 – wymienna aromatyczna obudowa
  Produkt dostępny

  Wymienna aromatyczna obudowa Easy Fresh 2.0 jest dedykowana elektronicznemu urządzeniu odświeżającemu o tej samej nazwie. Jeślli masz już aparat do dystrybucji zapachu, wystarczy dokupić jednen z wielu aromatycznych kloszy.

  30,47 zł (–5 %)
  23,99 zł bez VAT
  29,03 zł

Strona 1 z 1 - 6 pozycji razem

Pliki Cookies stosujemy, aby zapewnić jak najlepsze działanie naszego serwisu. Korzystanie z tej strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na otrzymywanie Plików Cookies.