Sprzedaż hurtowa

Jeśli masz własny sklep, hotel, sieć restauracji lub kilka firm, w których potrzebujesz naszych produktów jesteś we własciwym miejscu. Dokładnie do Ciebie kierowana jest nasz oferta sprzedaży hurtowej. Sprawdź jakie są zalety współpracy  z nami.

Skontaktuj się z nami

Agnieszka Jaros
Telefon: (022) 486 34 48
Mail: info@frepro.pl

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO KLIENTA

W przypadku długoterminowej współpracy i regularnych zamówień oferujemy kompleksowe doradztwo. Zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby pomóc Ci rozwiać wszystkie ewentualne wątpliwości. Nie wiesz gdzie umieścić dany odświeżacz? A może nie potrafisz się zdecydować na konkretny zapach? Chętnie pomożemy!

Dostosujemy się do Twoich potrzeb (włącznie z dostawą produktów). Potrzebujesz nowych odświeżaczy każdego miesiąca? A może raz na kwartał? Wystarczy nas o tym poinformowac a resztę zrobimy za Ciebie. Będziemy regularnie wysyłać towar bez składania dodatkowych zamówień czy przypominania nam o tym.

LEPSZE CENY

Dla naszych partnerów mamy przygotowane najlepsze ceny. Każda oferta jest przygotowana indywidualnie i wpływa na nią cały szereg czynników. W celu uzyskania szczegółowych informacji nie wahaj się z nami kontaktować. Chętnie przygotujemy ceny na miarę, dostosowane do twoich potrzeb.

ZAKUP TOWARU W CELU DALSZEJ SPRZEDAŻY

Chcesz kupować nasze produkty żeby póżniej je sprzedać? Zaoferujemy Ci najlepsze ceny i warunki współpracy.

WYSOKIEJ JAKOŚCI PRODUKTY, KTÓRYCH NIKT INNY NIE MA

U nas masz gwarancję ekskluzywności i 100%  jakości. Wszystkie nasze produkty są oryginalne i zawsze pachnące- nie pozwalamy im długo leżeć w magazynie. Oferowane produkty są regularnie przywożone z USA. W asortymencie oferujemy pełną gamę produktów, których nie oferuje żadna, inna firma w Polsce. Wszystkie oferowane produkty są zawsze dostepne w magazynie.

SZYBKA DOSTAWA TOWARU

Półki Twojego sklepu świecą pustkami wczesniej niż przewidywałeś? Brakuje Ci towaru? Nie ma problemu. Zamówiony przez Ciebie towar wyekspediujemy do 24 godzin od wytworzenia zamówienia. Tym sposobem w krótkim czasie będziesz znów dysponować potrzebnymi Ci produktami.

Skontaktuj się z nami

Můj e-shop webdesign 2bcreative.cz
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 205 zł z VAT.
Dostawa od 17 zł z VAT