Opinie w sklepie

Opinie w sklepie

www.frepro.pl

 

  1. Sprzedawca spółka Liveinshop s.r.o., IČ: 08657696 (numer w rejestrze), DIČ: CZ08657696 (numer identyfikacji podatkowej w Czechach), Českomoravská 142/18, 190 00 Praga 9, Czechy, adres poczty e-mail:, numer telefonu: +48 22 486 34 48. udostępnia możliwość dodawania opinii na stronie frepro.pl. i wyrażenie przez klientów zdania na temat sklepu internetowego, dostępnych w sklepie produktów oraz transakcji dokonanej ze sprzedawcą.
  2. Dodawane opinie nie są weryfikowane przez sprzedawcę. Opinie pochodzą zarówno od klientów, którzy zakupili i używali produktu sprzedawcy, jak i pozostałych użytkowników serwisu.
  3. Sprzedawca nie dokonuje weryfikacji opinii.
  4. Na stronie publikowane są wszystkie opinie pisane przez klientów. Bez wpływu na publikację konkretnej opinii pozostaje fakt czy jest to opinia pozytywna czy negatywna.
  5. Średnia ocen na podstawie wystawionych przez klientów recenzji oraz opinii powstaje w wyniku obliczenia średniej arytmetycznej (suma gwiazdek zdobytych przez produkt, podzielona przez ilość klientów, którzy ocenili produkt).
  6. Na średnią ocen nie mają wpływu opinie sponsorowane oraz stosunki umowne z przedsiębiorcami wystawiającymi oferty na platformie.
  7. Sprzedawca korzysta z portalu Opineo.pl, na którym widoczne są dwa rodzaje opinii:
  • „Zwykła opinia - opinia wystawiona na karcie sklepu/firmy/produktu bezpośrednio na stronie w Opineo poprzez funkcję „Dodaj opinię”. Nie posiada żadnego wyróżniania oraz nie jest weryfikowana.
  • Wiarygodna opinia – opinia poprzedzona zaproszeniem wysłanym przez firmę/sklep po dokonanej transakcji. W przypadku dodania tego rodzaju opinii komentarz użytkownika zostaje automatycznie wyróżniony w serwisie specjalnym oznaczeniem „Wiarygodna Opinia”. Wygenerowanie zaproszenia przez sklep lub firmę możliwe jest jedynie po poprawnym osadzeniu skryptu „Wiarygodnych Opinii” bezpośrednio na ścieżce zakupowej w sklepie i jest realizowane za pomocą specjalnego formularza. Taki mechanizm wystawiania opinii daje gwarancję, że jest ona poprzedzona transakcją i może być uznana za wiarygodną.”

      8. W przypadku jakichkolwiek zastrzeżeń co do sposobu zbierania lub weryfikacji opinii przez sprzedawcę lub rzetelności jakiejkolwiek opinii widocznej na stronie frepro.pl prosimy o kontakt pod adresem mailowym: info@frepro.pl

Můj e-shop webdesign 2bcreative.cz
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 205 zł z VAT.
Dostawa od 17 zł z VAT