Zapachy do samochodu

Korzystasz z samochodu sporadycznie? A może spędzasz w nim długie godziny i traktujesz go jak drugi dom? Bez względu na to, do której grupy się zaliczasz, z pewnością chętnie skorzystasz z odświeżacza powietrza do auta. Wprowadź się w przyjemną atmosferę i wybierz jedną z wielu możliwości zapachów. Amerykańskie odświeżacze do samochodu FrePro zawierają 10 razy więcej aromatycznych substancji, w porównaniu z innymi dostępnymi na rynku produktami.

 

Najczęściej sprzedawane

Strona 1 z 1 - 3 pozycji razem

   
 • otto fresh svezi mata peprna cervena Kod : 010906
  FrePro- świeży zapach do auta OTTO FRESH
  Produkt dostępny

  Auto jest jednym z miejsc, w których chcesz się czuć komfortowo. Specjalnie z myślą o kierowcach FrePro stworzyło kolekcje odświeżaczy powietrza do auta. Zapach OTTO FRESH jest estetyczny, nie ogranicza widoczności, nie rozprasza uwagi a do tego pięknie pachnie.

  23,04 zł (–2 %)
  18,69 zł bez VAT
  22,61 zł
 • my fresh tea lily zluty Kod : 010004
  MY FRESH – wymienny wkład zapachowy do odświeżacza MyFresh
  Produkt dostępny

  Najlepsze wkłady zapachowe do odświeżacza powietrza z czujnikiem ruchu MyFresh. Ekologiczny wkład wykonany z zapachowego tworzywa, które ma wiele zalet.

  36,71 zł (–1 %)
  29,99 zł bez VAT
  36,29 zł
 • my fresh pristroj Kod : 010001
  MYFRESH PERSONAL AIR FRESHENER – odświeżacz z detektorem ruchu
  Produkt dostępny

  Jeśli szukasz praktycznego odświeżacza powietrza do swojego mieszkania, bez obaw sięgnij po elektroniczny odświeżacz powietrza MyFresh. Łączy w sobie funkcjonalność i nowoczesny design.


  44,99 zł bez VAT
  54,44 zł
     

Strona 1 z 1 - 3 pozycji razem