5 wskazówek jak mieć pachnące mieszkanie bez względu na porę roku

O tym czy czujesz się w swoim domu komfortowo decyduje nie tylko wnętrze urządzene z sercem, gustowne wyposażenie czy ogień płonący w kominku. Jeśli chcesz się czuć zrelaksowany warto postarać się o odpowiednią atmosferę i rozpieszczenie zmysłów, m.in. swojego nosa. Aromat powietrza, którym oddychasz wpływa na stan Twojego ducha. Chcesz stworzyć miłą atmosferę? Przychodzimy Ci z pomocą. Poniżej znajdziesz 5 wskazówek jak wypełnić mieszkanie niezwykłym zapachem- najlepiej przy pomocy naturalnych produktów.

1. UŻYWAJ AROMATYCZNYCH ŚWIECZEK I WOSKU

Zamiast chemicznych mieszanek postaw na naturalne rozwiązanie. Świece wykonane z wysokiej jakości składników, są dla Ciebie w pełni bezpieczne- zwłaszcza w przed bożonarodzeniowym czasie- na rynku są dostępne produkty wykonane z dobrej jakości surowców.

2.ESENCJI DO AROMALAMPY UŻYWAJ RÓWNIEŻ W ROZPYLACZU

Jeśli jesteś fanem różnych zapachów na pewno posiadasz wiele aromatycznych esencji. Możesz ich używać w tradycyjny sposób wraz z kominikem zapachowym ale na tym nie koniec możliwości. Esencje zapachowe, które nie są na bazie oleju można dodać do tradycyjnego rozpylacza z wodą. Tym sposobem zyskasz świetny spray, którym możesz odświeżyć powietrze, kiedy tylko zechcesz.

3. Armoatyczne mieszkanie dzięki suszonym kwiatom

Znasz potpourri? Chodzi o mieszankę suszonych owoców i kwiatów. Może przybierać różne postacie. Zarówno kolorystyczne jak i zapachowe. Poza tym, że pięknie pachnie jest niesamowicie dekoracyjne. Możesz uzupełniać swoją mieszankę o rośliny czy dodatki dostępne sezonowo, np.: szyszki, cynamon czy skórkę owoców.

4. KAWA, NIE TYLKO DO PICIA

Nie musisz być wielkim entuzjastą kawy, ale mimo to jej zapach może Cię się podobać. Ziarna kawy są przesiąknięte intensywnym aromatem kawy, który słynie ze swych pobudzających właściwości. Wystarczy wsypać ziarna do ozdobnego naczynia lub stworzyć kompozycję składającą się z wielu warstw: drobno i grubo mielonej kawy oraz z samych kawowych ziaren. Taka kompozycja na pewno rozpieści Twoje zmysły.

5. ZAPACHOWE TWORZYWO MOŻE BYĆ EKOLOGICZNE

W czasie, kiedy naturalne produkty aromatyzujące powietrze będą traciły na sile swojego działania, zapachowe tworzywo będzie roztaczać przyjemny, naturalny aromat nieprzerwanie przez 30 dni. Możliwości odświeżenia powietrza w mieszkaniu jest wiele. Możesz skorzystać z odświeżaczy powietrza przeznaczonych do łazienek i WC lub z odświeżaczy do pozostałych pomieszczeń. Sa wśród nich urządzenia pasywne, elektroniczne oraz te, wysposażone w czujnik ruchu. Odświeżacze FrePro powstają w Ameryce przy użyciu specjalnej, opatentowanej technologii, dzięki której aromat pachnie naturalnie. Ponadto tworzywo, z którego wykonane są zapachowe akcesoria jest w pełni ekologiczne.
Możesz wypróbować odświeżacza Eco Air 2.0 który jest kompletnie niezależny. Nie potrzebuje źródła energii ani uzupełniania olejków, działa bezdźwięcznie. Rodziny z dziećmi na pewno docenią fakt, iż jest cichy, bezpieczny i bezawaryjny.
Jeśli potrzebujesz czegoś bardziej zaawansowanego postaw na Easy Fresh 2.0. Urzadzenie samo reguluje intensywność uwalnianego aromatu. W ciągu pierwszego tygodnia mechanizm się nie uruchamia, ponieważ aromatyczny klosz pachnie wystarczająco intensywnie.  W drugim tygodniu włącza się sporadycznie rozpraszając przyjemny aromat, w kolejnych tygodniach działa coraz intensywniej. Migająca dioda i sygnał dźwiękowy oznaczają potrzebe wymiany zapachowej obudowy

Jak widzisz istnieje całkiem sporo sposobów, którymi możesz uprzyjemnić sobie czas spędzony w domu. Chętnie się dowiemy jaki jest Twój najlepszy przepis na pachnący dom czy biuro. Daj nam znać na Facebooku. Już nie możemy się doczekać.

Můj e-shop webdesign 2bcreative.cz
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 205 zł z VAT.
Dostawa od 17 zł z VAT