Bezpieczny odświeżacz samochodowy

W dzisiejszych czasach każdy może sobie pozwolić na przyjemny aromat roztaczający się w powietrzu. Pięknie pachnący dom często zawdzięczamy dobrej pani domu, wyjątkowo pachnący samochód jest zasługa kierowcy, który dba o komfort jazdy nie tylko swój ale i pasażerów.

Czas zapachowych choinek wiszących na wstecznym lusterku dobiega końca. Wiszące zapachy są wypierane przez nowocześniejsze, lepszej jakości, rozwiązana, które są bezpieczniejsze. Środek zapachowy nie musi C przeszkadzać w widoczności ani rozpraszać Twojej uwagi. Odświeżacz powietrza do auta marki FrePro nie zawiera żadnego płynu, olejku czy żelu dzięki czemu nie musisz się obawiać, że Twój samochód zostanie zabrudzony. Wszystko to dzięki wysokiej jakości tworzywu, które jest ekologiczne.

Z USA PROSTO DO TWOJEGO AUTA

Jednym z odświeżaczy powietrza, którym możesz umieścić gdziekolwiek w aucie jest Otto Fresh firmy FrePro. Dotarł do nas z Ameryki, prosto od lidera specjalizującego się w odświeżaczach powietrza. Mowa tu o niewielkich autkach w różnych zapachach i kolorach, powstałych dzięki innowacyjnej technologii, która uwalnia aromat przynajmniej przez 30 dni. Już po kilku chwilach staniecie się najlepszymi przyjaciółmi. Otto Fresh jest unikatowym aromatem do auta, który  zmniejsza zmęczenie kierowcy, dodaje energii i pobudza w czasie prowadzenia. Nie pozwoli zmrużyć Ci oka podczas długich podróży służbowych, wielogodzinnego kierowania, czy kiedy wybierzesz się na odległe wakacje.

MIĘTA, OGÓREK, A MOŻE MORSKA BRYZA?

Aromat w formie autka Otto Fresh możesz dopasować do koloru tapicerki w swoim samochodzie. A może o Twoim wyborze zdecyduje zapach? Wszystkie aromaty są bardzo przyjemne i naturalne, nie wyczuwa się w nich syntetycznych, chemicznych nut. Podoba Ci się świeży zapach ogórka z melonem? A może mięta pieprzowa, która zwalcza zmęczenie? Do wyboru jeszcze: bukiet polnych kwiatów oraz świeża morska bryza. Umieść  odswiezacz FrePro bezpiecznie pod siedzeniem albo np. na tylne okno i ciesz się jego zapachem przez 30 dni.

NAJLEPSZY ZAPACH DO AUTA W KILKU ODSŁONACH

Z asortymentu FrePro, do auta nadaje się również zapachowa zawieszka Hang Tag. Pięknie wygląda i długo pachnie. Jedną zawieszkę możesz rozdzielić na kilka części, a jeden kawałek będzie wystarczający, żeby roztaczać w aucie wybrany przez Ciebie bajeczny zapach. Pozostałych części możesz użyć w biurze czy w domu lub zachować je na kolejną aplikacje w samochodzie. Ten wyjątkowy design możesz zastosować, gdzie tylko zechcesz.

Můj e-shop webdesign 2bcreative.cz
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 205 zł z VAT.
Dostawa od 17 zł z VAT