Luksusowe zapachy do auta, które możesz umieścić pod fotelem

Jeśli jesteś zapalonym kierowcą i wiele czasu spędzasz w aucie na pewno zależy Ci na komforcie przebywania w aucie. Jeżeli jeździsz w wielogodzinne podróże służbowe po całym kraju i nie tylko, na pewno docenisz małego pomocnika, który pomoże Ci zachować trzeźwość umysłu. W czasie trudnej podróży Twój pasażer może zasnąć i przestać nad Tobą czuwać. Dlatego polecamy luksusowy zapach do auta, który nie tylko przyjemnie pachnie ale również nie pozwoli zmrużyć Ci oka- nawet w tych najbardziej odległych podróżach.

AROMAT NAPRAWDĘ POTRAFI ZNIWELOWAC ZMĘCZENIE

Myślisz, że zapach nie wpływa na Twoje samopoczucie? Mylisz się! Luksusowe zapachy do auta Otto Fresh amerykańskej firmy FrePro są stworzone do rozpieszczania Cię. Każdy z dostępnych zapachów powstaje przy pomocy unikatowej, opatentowanej technologii, dzięki której zapach unosi się w aucie  przez minimum miesiąc. Specjalne zapachy  Otto Fresh mają dodatkowy bonus dla kierowców- wyostrzają zmysły, ograniczają zmęczenie, odświeżają powietrze.

WYJĄTKOWE ZAPACHY DO AUTA- WIELE MOŻLIWOŚCI

Możesz wybierać z kilku wariantów zapachowych i kolorystycznych. Podoba Ci się zielona osobówka o zapachu ogórka i melona? A może czerwona ciężarówka, roztaczająca zapach mięty pieprzowej? Pobudzi Cię również niebieskie auto o zapachu morskiej bryzy i  zółte auto o aromacie bukietu kwiatów polnych.

Ty decydujesz jeśli chcesz użyć Otto Fresh jako akcesorium, które podkreśli kolor tapicerki Twojego auta, czy może będziesz kierować się swoim ulubionym zapachem i to właśnie zgodnie z tym kryterium dokonasz wyboru. Możesz również umieścić aromatyczne autko pod swoim fotelem, albo na tylne okno gdzie będzie dyskretnie, spełniać swoją funkcję. Otto fresh zostało stworzone z myślą o przyjemnym zapachu, estetyce ale także z myślą o bezpieczeństwie. Aromaty wiszące na wstecznym lusterku rozpraszają uwagę kierowcy i ograniczają widoczność. Z myślą o bezpieczeństwie opracowano właśnie ten sposób aplikacji.

Z AROMATEM OTTO FRESH ZAOSZCZĘDZISZ PIENIĄDZE

Wyjątkowe odświeżacze powietrza nie muszą Cię zrujnować czego przykładem jest Otto Fresh firmy FrePro. Nie musisz głęboko sięgać do kieszeni. Za niewielką cenę odświeżacz przyniesie Ci maksimum korzyści. Odświeżacz roztacza swój bajeczny zapach dwa razy dłużej niż inne samochodowe odświeżacze, a to dzięki dziesięciokrotnie wyższemu stężeniu aromatycznych substancji.

Wielką zaletą jest fakt, iż nie zawiera olejków, żelu ani innych substancji, które mogłyby ubrudzić wnętrze auta. Zapachowe tworzywo jest najbezpieczniejszym rozwiązaniem zarówno dla Twojego samochodu jak i środowiska.

Můj e-shop webdesign 2bcreative.cz
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 205 zł z VAT.
Dostawa od 17 zł z VAT