Pachnące mieszkanie w zgodzie z naturą

Coraz więcej osób stara się żyć eko. Szukanie produktów o odpowiednim składzie i sposobie produkcji zabiera sporo czasu. Na szczęście istnieją proste sposoby dzięki, którym możesz odnaleźć najlepszy zapach do mieszkania, rozpieścić swoje zmysły pozostając w harmonii z naturą. Poniżej znajdziesz kilka podpowiedzi dzięki, którym wyczarujesz przyjemny zapach  w swoim domu.

POKROJONE OWOCE NA KALORYFERZE

Cytryny, pomarańcze, mandarynki a nawet jabłka. Dokładnie te owoce świetnie nadają się nie tylko jako suplementy ale także jako wspaniały, naturalny odświeżacz. Wystarczy pokroić owoce w grube plasterki i położyć bezpośrednio na kaloryfer lub na specjalna podkładkę z sitkiem, która jest przeznaczona do suszenia owoców. Piękny zapach gwarantowany!

WYBIERAJ WYSOKIEJ JAKOŚCI OLEJKI AROMATYCZNE

Chcesz używać pachnącego olejku w swoim kominku zapachowym? Radzimy dokładnie przyglądać się składowi kupowanych aromatów. Niektóre z olejków zawierają toksyczne substancje, które po podgrzaniu parują i są przez Ciebie wdychane wraz z powietrzem. Zadbaj o zakup dobrej jakości esencji, zmieszaj ją z niewielka ilością wody a następnie umieść mieszankę na parapecie nad kaloryferem. Możesz użyć jej również w kominku aromatycznym. Pamiętaj przy tym jednak, że niektóre świeczki również zawieraja niekorzystne składniki.

KAWA I PRZYPRAWY- ZAPACHOWI ULUBIEŃCY

Ziarna kawy, laska cynamonu i wanilii. Pozwól sobie na chwilę relaksu i sama lub z dziećmi przygotuj kreatywną dekorację z naturalnych składników. Śmiało możesz dodać suszone gałązki lawendy. mięty czy rumianku.

SYNTETYCZE I EKOLOGICZNE- CZY TO MOŻLIWE? TERAZ JUŻ TAK!

Jeżeli żyłeś dotąd w przekonaniu, że syntetyczne tworzywa zawsze są szkodliwe dla środowiska, wyprowadzimy Cię z błędu! Są już dostępne odświeżacze powietrza FrePro, które spełniają bardzo surowe normy. Najwyższej jakości odświeżcze do mieszkania pachną przez cały miesiąc. A do tego oryginalnie wyglądają. Przykładem może być elipsa Remind Air Curve, która jest dostępna w wielu kolorach i zapachach. Zaaplikujesz ją w mieszkaniu przy pomocy specjalnego uchwytu, wyposażonego w dwustronnie klejącą taśmę. Twoje mieszkanie może wyjątkowo pachnieć również dzięki elektronicznemu odświeżaczowi powietrza Easy Fresh 2.0. Nie musisz używać żadnych dodatkowych, kłopotliwych substancji. Wystarczy odświeżacz, bateria i jedna z aromatycznych kopułek. Urządzenie samo reguluje rozprzestrzenianie aromatu. Jest do tego celu specjalnie zaprojektowane. Kiedy aromat straci na swej intensywności sam zasygnalizuje potrzebe wymiany zapachowej nakładki. Jakie to proste!

Pliki Cookies stosujemy, aby zapewnić jak najlepsze działanie naszego serwisu. Korzystanie z tej strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na otrzymywanie Plików Cookies.