Pachnące mieszkanie w zgodzie z naturą

Coraz więcej osób stara się żyć eko. Szukanie produktów o odpowiednim składzie i sposobie produkcji zabiera sporo czasu. Na szczęście istnieją proste sposoby dzięki, którym możesz odnaleźć najlepszy zapach do mieszkania, rozpieścić swoje zmysły pozostając w harmonii z naturą. Poniżej znajdziesz kilka podpowiedzi dzięki, którym wyczarujesz przyjemny zapach  w swoim domu.

POKROJONE OWOCE NA KALORYFERZE

Cytryny, pomarańcze, mandarynki a nawet jabłka. Dokładnie te owoce świetnie nadają się nie tylko jako suplementy ale także jako wspaniały, naturalny odświeżacz. Wystarczy pokroić owoce w grube plasterki i położyć bezpośrednio na kaloryfer lub na specjalna podkładkę z sitkiem, która jest przeznaczona do suszenia owoców. Piękny zapach gwarantowany!

WYBIERAJ WYSOKIEJ JAKOŚCI OLEJKI AROMATYCZNE

Chcesz używać pachnącego olejku w swoim kominku zapachowym? Radzimy dokładnie przyglądać się składowi kupowanych aromatów. Niektóre z olejków zawierają toksyczne substancje, które po podgrzaniu parują i są przez Ciebie wdychane wraz z powietrzem. Zadbaj o zakup dobrej jakości esencji, zmieszaj ją z niewielka ilością wody a następnie umieść mieszankę na parapecie nad kaloryferem. Możesz użyć jej również w kominku aromatycznym. Pamiętaj przy tym jednak, że niektóre świeczki również zawieraja niekorzystne składniki.

KAWA I PRZYPRAWY- ZAPACHOWI ULUBIEŃCY

Ziarna kawy, laska cynamonu i wanilii. Pozwól sobie na chwilę relaksu i sama lub z dziećmi przygotuj kreatywną dekorację z naturalnych składników. Śmiało możesz dodać suszone gałązki lawendy. mięty czy rumianku.

SYNTETYCZE I EKOLOGICZNE- CZY TO MOŻLIWE? TERAZ JUŻ TAK!

Jeżeli żyłeś dotąd w przekonaniu, że syntetyczne tworzywa zawsze są szkodliwe dla środowiska, wyprowadzimy Cię z błędu! Są już dostępne odświeżacze powietrza FrePro, które spełniają bardzo surowe normy. Najwyższej jakości odświeżcze do mieszkania pachną przez cały miesiąc. A do tego oryginalnie wyglądają. Przykładem może być elipsa Remind Air Curve, która jest dostępna w wielu kolorach i zapachach. Zaaplikujesz ją w mieszkaniu przy pomocy specjalnego uchwytu, wyposażonego w dwustronnie klejącą taśmę. Twoje mieszkanie może wyjątkowo pachnieć również dzięki elektronicznemu odświeżaczowi powietrza Easy Fresh 2.0. Nie musisz używać żadnych dodatkowych, kłopotliwych substancji. Wystarczy odświeżacz, bateria i jedna z aromatycznych kopułek. Urządzenie samo reguluje rozprzestrzenianie aromatu. Jest do tego celu specjalnie zaprojektowane. Kiedy aromat straci na swej intensywności sam zasygnalizuje potrzebe wymiany zapachowej nakładki. Jakie to proste!

Můj e-shop webdesign 2bcreative.cz
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 205 zł z VAT.
Dostawa od 17 zł z VAT